+371 29996040 info@ksk-systems.com

Par kompāniju

Latvijas inženieru kompānijai KSK Systems ir plaša pieredze inženiertīklu būvniecībā, komunikāciju un inženiertehnisko risinājumu sagatavošanā. Mēs sniedzam pakalpojumus kopš 2003. gada, kad kompetentu inženieru komanda ar pieredzi IT sistēmu uzturēšanu ražošanas jomā, radīja uzņēmumu Brisk Service. 2014. gadā tika veikta uzņēmuma strukturizācija un mainīts uzņēmuma nosaukums uz KSK Systems. Uzņēmums KSK Systems ir koncentrējies uz savām spēcīgākajām zināšanu jomām, tādām kā energoapgādes sistēmas, telekomunikācijas un drošības sistēmas.

KSK Systems palīdzēs Jums atrast un ieviest vispiemērotāko elektroenerģijas infrastruktūras, telekomunikāciju sistēmu, datu centru un tīklu, drošības un kontroles sistēmu risinājumu, to izstrādi un modernizāciju.

Mūsu komanda piedāvā tehniskās konsultācijas, projektēšanas un tehniska dizaina pakalpojumus, ka arī veic sistēmas un iekārtu uzstādīšanu, konfigurāciju un sertificēšanu, kā arī vadošo ražotāju iekārtu tirdzniecību.

Profesionalitāte, spēja ātri reaģēt uz izmaiņām klienta vajadzībās un konkurētspējīgi izcenojumi ir raksturīgi mūsu kompānijai. KSK Systems prioritāte un viens no ikdienas uzdevumiem ir nodrošināt visaugstākās kvalitātes servisu saviem klientiem, kā rezultātā klienti var taupīt savus resursus un koncentrēties uz savas uzņēmējdarbības attīstību. Uzskatām, ka šāda pieeja sadarbībai ir ietekmējusi mūsu pakalpojumu pieprasījumu arī ārpus Latvijas Republikas.